Resengan

Dla fanów naruto


#1 2008-04-21 17:10:55

Kakashi

I Hokage

2981734
Skąd: Pełczyce
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 255
Punktów :   

Misja B

Ochraniaj podróżnika przed jednym ninja, który siedzi mu na ogonie
wynagrodzenie: 40.000G


                                                                                                                             
                                                      Dobry ninja z Wioski Ukrytej w Liściach

                                                                            Jutsu:
                                             Bushin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Henge no Jutsu
                   Katon: Goukakyuu no Jutsu, Teleport, Katon: Karryuu Endan, Katon: Gamayu Eudan
                                 Chidori, Kage Bunshin no Jutsu, Suiton: Suishouha, Mikadzuki no Mai
                Chidori Nagashi, Kuchyose no Jutsu, Suiton: Daibakufu no Jutsu, Jujujen Bushin no Jutsu
                                                        Armagedon no Jutsu, Raiton: Mai no Jutsu

                                                              Chakra: 325.000 (z opaską)
                                                                    Kasa: 200.000G
                                                          Blood line: Katon, Raiton, Suiton
                                                                Demon: Kyuubi 3lvl
                                                Artefakt; Katana Hayate, Święty Zwój Wioski
                                            Zwierzęta: Ognisty smok, Śnieżna Pantera (Nagashi)

                                                                         Drużyna:
                                             Uczniowie: Sasuke Uchiha, Hinata, Sakura Haruno

Offline

 

#2 2008-04-22 15:28:13

Sasuke Uchiha

Chunin

6307989
Skąd: Sidzina
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 79
Punktów :   

Re: Misja B

Ja się zgłaszam idziemy przez las ja rozglądam się uważnie zauważyłem że coś się poruszyło podchodzę a to tylko zając ale ma biały kolor a one mają taki tylko w zimie natychmiast się zorientowałem o co chodzi aktywowałem sharingan i demona i idziemy dalej 5 minut pózniej wyskakuje Chunin pomyślałem że bedzie łatwo ale okazało się że jest z klanu Deidary ale zastanawiałem się czy też ma słabo rozwinięty Kekkei Genkai zrobiłem 50 kage bunshimow i kazałem wszystkim za atakować raiton: tanto no jutsu a ja się ukryłem trafiło w niego 15 piorónow jeszcze przeżył zniszczył moje klony ja przecieram oczy ze zdziwienia pomyślałem że mnie zdenerwował on żuciwszy się na podrużnika myślał że go zniszczy ja nie mogłem na to pozwolić wyskoczyłem  zrobiłem Katon: Karryuu Endan!!! Ale przed ostatnim atakiem żucił wybuchową sztukę ptaszka  wybuch był tak silny że odepnął mnie na 10 metrów ja zemdlałem podróznik został sam gdy się obudziłem podróznik leżał martwy a ja wstaje i klne ile mogę przysięgam że dorwe tego ninja ale on był chyba z wioski ukrytej w kaminniu tak czy siak  wstałem podszedłem do podrożnka a on jeszcze dychał!! jak najprędzej zaniosłem go do wioski po czym odpoczołem kilka dni i znów idę go odprowadzić i nagle ten sam gościu wyskakuje ja zrobiłem 50 klonów  gdy on się przed nimi bronił ja podeszłem do niego od tyłu i Chidori wygrałem pozniej niemialem już chakry i doprowadziłem ostatkiem sił podróznika odpoczołem kilka dni poczym wróciłem do wioski


Neutralny ninja z Konoha Gakura

Bronie: 120 kunai, 140 shuriken'ow, 100 senbon, 2 Shurikeny Demonicznego Wiatru,

Pieniądze:116.000G

Akademia zdana z oceną końcową 6

Egzamin na chunina ocena końcowa +5

Chakra: 60.000

Kekkei Genkai : Sharingan 1lvl

Blood Line : Żywioł Błyskawicy i Ognia

Jutsu: Bunshin no Jutsu(20ch za jednego), Kawarimi no Jutsu(500ch), Henge no Jutsu(100ch), Katon: Karryuu Endan(2800ch), (Tajuu) Kage Bushin no Jutsu(500ch za jednego), Katon: Gouhakiyu no Jutsu,
Chidori(10000ch), Raiton: Tanto no Jutsu(1000ch)

Demon: Raiju

Sensei: Kakashi

Druzyna: Sakura Haruno, Hinata, Sasuke Uchiha, Kakashi

Zwierzę : Niedzwieć

Artefakty dla zwierzątka: Rekawiczka chidori, Zbroja czasu, Celownik

Bronie dla zwierzaka: Szpony, Dzwonki wybuchowe, Lina z kolcami

Ataki zwierzątka: Drapnięcie, ugryzienie, ryk (ogłusza na 1 ture), kop

Jutsu zwierzaka: Stwardnięcie łapy(500ch) Jamerko no Jutsu(500ch) Potężna kula (400) Kirigakura no Jutsu(300ch)

Dodatki: Może stać na dwóch łapach (jego siła wzrasta kilka krotnie), rzut głazem, kamienna tarcz (robi tarcze która broni go przed kunaiami, shurikenami itp.)

Chakra niedzwiedzia: 60.000

Offline

 

#3 2008-04-22 17:24:27

Kakashi

I Hokage

2981734
Skąd: Pełczyce
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 255
Punktów :   

Re: Misja B

No ładnie
Widać że żaden kolo z klanu Deidary nie jest od ciebie lepszy - niedługo będziesz lepszy od niego
teraz cie wynagrodze: 40.000 + zabicie chunina 5.000  + 2 podejście do misji 10.000
=55.000G
Gratuluję!!


                                                                                                                             
                                                      Dobry ninja z Wioski Ukrytej w Liściach

                                                                            Jutsu:
                                             Bushin no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Henge no Jutsu
                   Katon: Goukakyuu no Jutsu, Teleport, Katon: Karryuu Endan, Katon: Gamayu Eudan
                                 Chidori, Kage Bunshin no Jutsu, Suiton: Suishouha, Mikadzuki no Mai
                Chidori Nagashi, Kuchyose no Jutsu, Suiton: Daibakufu no Jutsu, Jujujen Bushin no Jutsu
                                                        Armagedon no Jutsu, Raiton: Mai no Jutsu

                                                              Chakra: 325.000 (z opaską)
                                                                    Kasa: 200.000G
                                                          Blood line: Katon, Raiton, Suiton
                                                                Demon: Kyuubi 3lvl
                                                Artefakt; Katana Hayate, Święty Zwój Wioski
                                            Zwierzęta: Ognisty smok, Śnieżna Pantera (Nagashi)

                                                                         Drużyna:
                                             Uczniowie: Sasuke Uchiha, Hinata, Sakura Haruno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.godclan.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl www.bleach-forum.pun.pl www.slytherinrpg.pun.pl www.hewito.pun.pl