Resengan

Dla fanów naruto


#1 2008-04-24 12:59:25

Sasuke Uchiha

Chunin

6307989
Skąd: Sidzina
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 79
Punktów :   

Wycieczka Sasuke Uchihy

wychodzę poza bramy miata żeby potrenowac bieganie biegam wokół wioski 4 okrążenia gdy skończyłem odpoczywam na ławce dy odpoczołem Pomyślałem : potrenuje siłę . zaczynam robić pompki po zrobieniu 100 odpoczywam i podchodzę do kłody drzewa podnoszę ją jak ciężarki po 100 razy na ręke pozniej odpoczywam potem ćwicze swoje jutsu najpierw robie kawarimi pozniej Chidori i kłody nie ma zrobiłem ile moge klonów i próbuje je zniszczyć bez użycia chakry gdy skonczyłem (z 4 godziny mi to zajeło) ide do domu i potkłem się o coś dobiłem głową w drzewo i gałąz na mnie spadła myślę sobie co to mogło być podchodzę i widze ogromną paczkę a w niej 100 kunai 100 shurikenów i Shuriken Demonicznego Wiatru biorę to i ide do domu patrząc za siebie czy nikt mnie nie sledzi


Neutralny ninja z Konoha Gakura

Bronie: 120 kunai, 140 shuriken'ow, 100 senbon, 2 Shurikeny Demonicznego Wiatru,

Pieniądze:116.000G

Akademia zdana z oceną końcową 6

Egzamin na chunina ocena końcowa +5

Chakra: 60.000

Kekkei Genkai : Sharingan 1lvl

Blood Line : Żywioł Błyskawicy i Ognia

Jutsu: Bunshin no Jutsu(20ch za jednego), Kawarimi no Jutsu(500ch), Henge no Jutsu(100ch), Katon: Karryuu Endan(2800ch), (Tajuu) Kage Bushin no Jutsu(500ch za jednego), Katon: Gouhakiyu no Jutsu,
Chidori(10000ch), Raiton: Tanto no Jutsu(1000ch)

Demon: Raiju

Sensei: Kakashi

Druzyna: Sakura Haruno, Hinata, Sasuke Uchiha, Kakashi

Zwierzę : Niedzwieć

Artefakty dla zwierzątka: Rekawiczka chidori, Zbroja czasu, Celownik

Bronie dla zwierzaka: Szpony, Dzwonki wybuchowe, Lina z kolcami

Ataki zwierzątka: Drapnięcie, ugryzienie, ryk (ogłusza na 1 ture), kop

Jutsu zwierzaka: Stwardnięcie łapy(500ch) Jamerko no Jutsu(500ch) Potężna kula (400) Kirigakura no Jutsu(300ch)

Dodatki: Może stać na dwóch łapach (jego siła wzrasta kilka krotnie), rzut głazem, kamienna tarcz (robi tarcze która broni go przed kunaiami, shurikenami itp.)

Chakra niedzwiedzia: 60.000

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairest-mg.pun.pl www.nfl.pun.pl www.slanderers.pun.pl www.bakugan-mistrz.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl